Home / Bilgiler / Denizbank Sms ile kredi başvurusu 2018

Denizbank Sms ile kredi başvurusu 2018

Denizbank‘ın tüm müşterilere uygulamış olduğu bu kampanya ile artık sadece SMS çekerek kredi talebinde bulunabileceksiniz. Yapmanız gereken ise bir kaç adım bulunmakta.

Denizbank Sms ile kredi başvurusu 2015

Cebimde Kredi Denizbank

Cebimde Kredi Denizbank

Banka şubelerinden kredi talebinde bulunduğunuz gibi oturduğunuz yerden de artık kredi talebinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece bir adet cep telefonu ve sms atmak ! Yapacağınız bu işlem ile sms cevabınız ortalama 10 dakika içinde aynı cep numaranıza gelecektir. 3280 Denizbank sms kredi başvurusu yapmak için KREDİM ve vatandaşlık numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak 3280′e göndermeniz yeterlidir. Cevap olumlu bir şekilde gelirse yapacağınız ilk işlem herhangi bir denizbank şubesine gitmek ve teyit etmek olacaktır. Kredi miktarı hazırlandıktan sonra tarafınıza kredi tahsis edilir.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Emekli Sandığı (4c) Hizmet Dökümü ve Sorgulama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir