Home / Bankalar / Denizbank / Denizbank Kredi Notu Sorgulama Öğrenme

Denizbank Kredi Notu Sorgulama Öğrenme

Bankalardan bir tanesi olan Denizbank, kredi ve kredi kartları ile tanınan bankalardan bir tanesidir. En uygun krediyi, en uygun vade seçenekleri ile sizlere sunan Denizbank, mevcut müşterileri için kredi notunu da vermektedir. Bildiğiniz gibi kredi notu sorgulama işlemi artık KBB yerine Findeks sitesine geçmişti. Bu yüzden Findeks sitesi 1. kredi notu sorgulama işlemi için ücretsiz olurken 2. işlemde ücret kesmektedir. Bunu fark eden Denizbank, müşterileri için kredi notu sorgulama işlemini ücretsizce sunmaktadır.

Denizbank Kredi Notu Sorgulama Öğrenme

Denizbank müşterisi iseniz Kredi Notum Kaç öğrenmek için annenizin kızlık soyadının sistemde bankada kayıtlı olması gerekiyor. Bununla beraber Denizbank ‘ ın her hangi bir şubesine gidip sorgulama işlemini ücretsizce yapabilir ve öğrenebileceksiniz.

Bir başka yol ise Denizbank Telefon Bankacılığıdır. 444 0 800 numarasını arayarak ücretsizce Kredi Notunuzu öğrenebilirsiniz. Söz konusu bu uygulama 2015 yılı için ücretsizce sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? başlıklı makalemizde Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ve kredi notu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Konut Kredisi Nasıl Yapılandırılır?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ücretsiz Kredi Notu

Kredi Notu Öğrenme Ücretsiz mi?

İçindekiler1 Ücretsiz Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?2 Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir