Home / Bankalar / Denizbank Kaptan Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank Kaptan Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank ile çalışmak isteyenlere yeni bir hesap türünü tanıtmak istiyoruz. Denizbank Kaptan Hesabı ile birikimleriniz artık daha da değerli olacak.

Vadesiz hesaplarınızda bulunan paranızı bu hesaba aktararak hızlıca karlı para getirisine sahip olabilirsiniz. Paranızı istediğiniz zamanda çekebilirsiniz. Kısaca paranızı siz yerine Kaptan Hesabı yönetecek !

Denizbank Kaptan Hesabı Nasıl Açılır?

Bu hesabı açmanın en basit yolu eğerki Denizbank hesabınız var ise önceden internet şubesine girip bu hesabı açmak linkine tıklayarak hızlıca hesabı açtırabilirsiniz. Ayrıca bir başka yolda 444 0 800 telefon bankacılığından TC numaranızı tuşlayarak banka hesapları bölümünden hızlıca Kaptan Hesabınızı açtırabilirsiniz.

Farklı bir yol ise size en yakın Denizbank Şubelerinden birine gidip Kaptan Hesabınızı açtırmak olacaktır.

Kaptan Hesabının Genel Özellikleri :

– Kaptan Hesap, hesabınıza para girişi olduğunda sizin yerinize sürekli olarak yatırım yapan, hesabınızdaki parayı tercihinize göre B tipi Likit Fon, Gecelik Vadeli Mevduat* veya döviz olarak değerlendiren, paranız değer kazanırken sizin hayatınızı kolaylaştıran bir hesaptır.

– Üstelik talimat verdiğiniz fatura ve kredi kartı gibi düzenli ödemeleriniz Kaptan Hesap’tan otomatik olarak yapılır, siz rahat edersiniz.
– Günlük nakit ihtiyacınıza göre sizin belirleyeceğiniz bir tutar (minumum 750 TL olmak kaydıyla) vadesiz hesabınızda kullanımınıza hazır tutulur.
Bu tutarın üzerindeki bakiye tercihinize göre B tipi Likit Fon, Gecelik – Vadeli Mevduat veya döviz olarak değerlendirilir.
ATM’den nakit çekişlerinizde vadesiz hesabınızda yeterli bakiye olmadığında; fon ve döviz bozum işlemi yapmanıza gerek kalmadan; Otomatik Fon ve Döviz Bozum Özelliği sayesinde size fon ve/veya döviz bakiyeniz kadar para çekme imkanı sunar.
Banka Kartı ile alışverişlerinizde vadesizinizde yeterli bakiye olmadığında; Otomatik Fon Bozum Özelliği sayesinde size fon bakiyeniz kadar alışveriş yapma imkanı sunar.
Otomatik ödemeye tanımlatmış olduğunuz Fatura, Kredi Kartı Ve Bireysel Kredi ödemeleriniz Kaptan Hesap aracılığı ile otomatik olarak yapılır.

İlgili  Garanti Bankası Döviz Hesabı Nasıl Açılır

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir