Home / Bankalar / Denizbank / Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Belgeler

Birçok tüketici tarafından sıklıkla kullanılan bankaların kredi ürünleri, ihtiyaç anında nakit ihtiyaçlarını karşılayan ve belli şartlar dâhilinde verilen bankacılık ürünleridir. Bütün bankalardan kredi alabilmek için belli şartların sağlanmış olması gereklidir. Bunların başında bankalar tarafından geçmiş finansal bilgileriniz baz alınarak oluşturulmuş olan kredi notunuz gelmektedir. Kredi notunuz Kredi Kayıt Bürosu tarafından tutulmakta ve kredi başvurunuz sırasında banka tarafından görüntülenebilmektedir. Bazı bankalar düşük kredi notlulara kredi verebilirken, genellikle birçok banka bunu tercih etmez. Kredinin geri ödenebilmesine önem veren bankalar kredi notunuzun yanı sıra mevcut mali durumunuz ve sigortalılık sürenizin de kredi çekmeye yeterli olmasını istemektedir. Deniz bank müşteri odaklı kredi kampanyalarıyla ve alternatif hizmetleriyle son dönemlerin öne çıkan bankalarından bir tanesidir. Hayat Deniz’de güzel sloganını benimsemiş olan Denizbank farklı kredi seçeneklerini müşterileri ve tüketicilere sunmaktadır.

DENİZBANK KREDİ ÜRÜNLERİ

Deniz bank kredi ürünleri Kobi kredileri, ticari krediler, tarımsal krediler, bireysel krediler, kurumsal krediler başlıkları altında çok farklı seçenekte kredileri müşterilerine sunmaktadır. 36 aya kadar değişik faiz seçenekleri olan Denizbank ihtiyaç kredilerinde 12 aylık seçeneklerde % 1,74, 24 ay ve 36 ayda % 1,84 faiz oranını sunmaktadır.  Hoş geldin Kredisi, Evlilik Kredisi, Krediniz Facebook’ta, Twitter’dan Kredi, Fenerbahçe İhtiyaç Kredisi, Yalıtım Kredileri, Cebimde Kredi, Eğitim Kredisi, Maaş Müşterilerimize Özel İhtiyaç Kredisi, Bireysel Finansman Kredisi, Tüketici Kredisi, PTT İhtiyaç Kredisi gibi kredi seçeneklerinin yanı sıra pilotluk kredisi de vermektedir. Kobi kredilerinde çok daha geniş bir seçeneği bulunan Denizbank kredi seçenekleri en fazla olan bankalardan bir tanesidir.

İlgili  Akbank Hızlı Para Başvurusu

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

Kredi başvurularında sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapabilme seçeneğini getiren Denizbank, bu uygulamasıyla genç yatırımcıları hedeflemektedir. Denizbank kredi başvurusu için gerekli belgeler başvuracağınız kredi türüne göre değişse de genel olarak, Gelir belgesi veya bordro, Şirket imza sirküleri, son 3 aya ait fatura, ikametgah, başvuru formu, kimlik fotokopisi gibi belgeleri istemektedir. Oldukça geniş olan başvuru evraklarını Denizbank internet sitesinden görebilirsiniz.

Denizbank kredi başvurusu yapabilmek için Denizbank internet sitesine girebilir, Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilir, Denizbank şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca 3280’e KREDIM ve TC kimlik numaranızı yazarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisinde En Uygun Banka Hangileri başlıklı makalemizde en uygun konut kredisi, en uygun kredi ve Konut Kredisinde En Uygun hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir