Home / Bankalar / Denizbank / Denizbank 3280 Sms Kredi Başvurusu

Denizbank 3280 Sms Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi Başvurusu 3280

Bu yazımızda sizlere Denizbank 3280 sms kredi başvurusu konusunda bilgi aktarılacaktır. Öncelikle www.denizbank.com.tr web sitesine giriş yapılır. Ana sayfadan ‘Bankacılık -> Bireysel Bankacılık -> Bireysel Kredileri -> İhtiyaç Kredileri -> Cebimde Kredi’ yolu izlenerek detaylı bilgilere ulaşılabilir. Aynı zamanda 0850 222 0 800 numaralı AçıkDeniz Telefon Bankacılığı ve size en yakın Denizbank Şubesine başvurarak da bilgi alabilmeniz mümkündür. İsterseniz konumuzla ilgili detaylara geçebiliriz.

Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu

Cebimde Kredi ÖzellikleriCebimde Kredi ile Hayat Deniz’de Güzel’ sloganı ile hazırlanan krediye tüm ihtiyaçlarınız için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne KREDİM yazıp TC kimlik numaranızı da ekleyerek 3280’e göndermeniz durumunda kredi cevabınız 5 dakika için SMS olarak bildirilecektir. Denizbank 3280 sms kredi başvurusu onaylandıktan sonra nüfus cüzdanınızla herhangi bir Denizbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz. Cebimde Kredisi ile 55.000 TL’ye ve 36 aya varan vadelerle kredi alabilirsiniz. Ayrıca fazladan evrak ya da kefil bile istenmeden. Cebimde kredi başvurusu yaparken cep telefonunuzdan KREDİM yazarak TC kimlik numaranızla birlikte 3280’e gönderiyorsunuz. Denizbank 3280 sms kredi başvurusu sonucu 5 dakika içerisinde size cevap olarak geliyor. Eğer başvuru sonucunuz olumlu ise kullanılabilecek kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir. Bu aşamada da herhangi bir sorun olmaması durumunda kendinize en yakın Denizbank şubesine uğrayarak kredinizi almak için başvurabilirsiniz.

İlgili  Kredi Başvurum Neden Onaylanmıyor?

Cebimde Kredi Ek Bilgi ve Evraklar

Denizbank tarafınca onaylanmış olan kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ya da kefil isteme, faiz oranını değiştirme Denizbank’a aittir. Detaylı bilgi için Denizbank şubeleri ya da 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’na ulaşmak gerekecektir. Kredi başvuru sonucu olumlu ise ve banka şubesine gidilecekse yanınızda bulundurmanız gereken tek belge vardır, o da nüfus cüzdanınız ve fotokopisidir. Görüldüğü gibi başvuru yöntemi ve kredi temin işlemleri oldukça basit aşamalardan oluşan Denizbank Cebimde Kredi eğer gerçekten ihtiyacınız varsa düşünülebilir. Tabi ki faiz oranlarına ve ödeme koşullarına da çok dikkat etmek koşuluyla Denizbank cebimde kredim başvurusu yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir