Home / Bankalar / Cep Telefonundan Havale Nasıl Yapılır

Cep Telefonundan Havale Nasıl Yapılır

Son yıllarda akıllı telefonlar oldukça yaygın hale geldi. Hemen hemen herkesin bir akıllı cep telefonu var. Cep telefonundan banka havalesi yapmak istiyorsanız mutlaka akıllı telefona ihtiyacınız vardır. Yani normal cep telefonlarından havale yapamazsınız. Her gün yeni akıllı telefonlar piyasaya sürülmekte ve meraklısı olan kişiler bu akıllı telefonların en üst modelini almaya devam etmektedirler. Örneğin android işlemciye sahip bir akıllı telefondan, bankaya gitmeden havale yapmak istiyorsanız hangi bankanın müşterisiyseniz o bankanın cep şubesi uygulamasını android marketten indirmeniz gerekmektedir. Android marketten indirdiğiniz cep bank şubesine gerekli bilgiler ile giriş yaptıktan sonra ister havale, ister EFT daha doğrusu ATM den yapmış olduğunuz her işlemi yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kartsız para bile çekebilirsiniz. Yapmanız gereken ATM’nin yanına giderek uygulamanızdan hangi şehrin ATM’sindeyseniz o ATM ye para gönderip size verilen şifre ile kartsız işlem menüsünden paranızı çekebilirsiniz.

Cebe Havale Göndermek
Cebe Havale Göndermek

Teknolojinin ilerlemesiyle bankalarda kendi içerisinde bir takım yenilikleri yapmaktadırlar. Mobil cihazlarla yapacağınız tüm bankacılık işlemleri resmi olup hiç şüphe etmemelisiniz. Akıllı telefonunuzdan ya da akıllı cihazlarınızdan kolaylıkla para gönderebilirsiniz. Akıllı cep telefonundan havale yapmak istiyorsanız telefonunuzun internete açık olması gerekmektedir. İnterneti olmayan akıllı telefonlardan bu işlemi yapamazsınız. Andorid uygulamanıza giriş yaptıktan sonra hesaplar, para transferi menüsünü takip ederek para göndereceğiniz kişinin banka hesap bilgilerini doldurarak işlemi sonuçlandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Yüksek Tutarlı Kredi Çekme Yolları
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Burgan Bank EFT Saatleri 2019

Eft yapmak belirli saatler dışında yapıldığı anda işleminiz bir sonraki iş gününe sarkabiliyor. Bunu önlemek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir