Home / Bankalar / Burgan Bank / Burgan Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank, gerek son yıllarda izlediği müşteri dostu politika sebebiyle kredi almak isteyenleri bir kere daha kendine çekmeyi başarıyor. Özellikle yüksek kriterler arayan ve sicilinizin neredeyse kusursuz olmasını bekleyen büyük ve öncü banklara nazaran Burgan Bankasının kriterleri daha ulaşılabilirdir. Elbette ki kredi notu 800 olan kişi için kredi veren bir banka bulmak zor olacaktır fakat günümüzde yasal takipte dahi olanlara kredi veren bankaların bulunduğu düşünülürse kredi almanız mümkün olabilir. Bu yüzden kredi başvurularınız olumsuz sonuçlanıyorsa bankaların kredi kampanyalarını takip etmeli ve gerekirse daha düşük miktarlar için kredi başvurusu yapmalısınız.

Konumuza dönecek olursak Burgan bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini 48 ay 36 ay veya daha düşük vadeler ile alabilmeniz mümkündür. Ayrıca BDDK’nın koyduğu kurallara göre 48 ayın üzerinde ihtiyaç kredisi almak mümkün
değildir, bilginiz olsun. 2018 yılına girmemize 1 ay kalması dolayısıyla ilk ödemenizi 2018 yılında yapacaksınız.

Burgan Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bu ihtiyaç kredisi kampanyası için Burgan bank faiz oranlarını %1,51’den başlayarak kişinin siciline bağlı olarak artıracaktır. Eğer iyi bir sicile sahipseniz direkt bu taban faiz oranından yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Örneğin 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde %1,51 faiz oranından yararlandığınızı ve 48 ay vadeli olarak aldığınızı düşündüğümüzde günlük 12 TL ödemeniz olacaktır.

Burgan Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için ise buraya tıklayarak resmi sitesine gidip ilgili formu doldurarak başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz. Buna ek olarak şubeye giderek veya telefonla müşteri
temsilcisi aracılığı ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlgili  En Uygun Faizli Kredi Hangi Bankalarda?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

En Uygun İhtiyaç kredisi

Faizi Düşük En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren 3 Banka

Bütün kredi tiplerinde olduğu gibi ihtiyaç kredisi de bankaların geri almak şartı ile faiz ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir