Home / Bilgiler / Bank’O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu

Bank’O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu

Odeabanktan seyahat edenlere özel olarak gerçekleştirilen bu kredi kart ile sürpriz fiyatlar sizleri bekliyor. Bank’O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu yapmak için herşey burada.

Bu kredi kartı sayesinde hem özel şoförünüz olacak hem de shuttle dediğimiz özel servisten hızlıca ve indirimli olarak yararlanacaksınız. Bu hizmet genel de Bank’O Card Secure Drive Çağrı Merkezi hafta içi 09:00-23:00, cumartesi günleri 11:00-23:00, Pazar ve tatil günleri 12:00-22:00 arası hizmet vermektedir. Şoför almak isterseniz de Şoför talebi, hizmetin verileceği saatten mesai saatleri içinde (09:00-18:00) 6 saat, mesai saatleri dışında en geç 12 saat önce yapılmalıdır.

odeabank-shuttle-hizmeti

Bank’O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu yapmak için öncelikli olarak Odeabank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Yani başvurunuzu oradan yapmalısınız. Size en yakın Odeabank Şubelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Bankalar Kredileri Hangi Durumlarda Geri Çağırabilir?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir