Home / Bilgiler / Bank’O Card Axess Gold Başvurusu

Bank’O Card Axess Gold Başvurusu

Odea bankasından yepyeni bir kredi kartı daha piyasaya çıktığından haberiniz varmı ? Bank’O Card Axess Gold Başvurusu yaparak hızlıca indirimlerden yararlanmak sizlerin elinde.

Axess Gold Kredi Kartınızla yapacağınız alışverişlerde hem taksitli imkanlardan yararlanıyorsunuz hem de chip para kazanıyorsunuz. Hemen sizde Odeabank şubelerinden birine gidip Axess Gold Kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

odeabank-gold-axess

Şubeye gitmeden de Axess Gold Kredi Kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sonrasında ortalama 24 saat içerisinde müşteri hizmetleri size durum hakkında bilgilendirme yapıyor.

Axess Gold Kredi Kartı Başvurusu TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Deflasyon ve Enflasyon Nedir?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir