Home / Bankalar / Bankaların Emekli Promosyonları Nelerdir?

Bankaların Emekli Promosyonları Nelerdir?

Bankaların Emekli Promosyonları Nelerdir?

Bütün bankalar emekli maaşlarını alanlar için özel promosyonlar ve kampanyalar düzenleyerek rekabet içerisine girmiştir. Bazı bankalar promosyon olarak para önerirken bazıları ise çeyrek altın önerisinde bulunarak emeklileri ikna ediyorlar. Bankaların emekli promosyonları nelerdir? Birçoğu da emeklilerin yaptığı EFT, havale ve diğer işlemlerde hesap işletim ücreti almamaktadır. Emekliler maaş taşıma işlemleri için nüfus cüzdanları ile maaş taşımak istedikleri bankanın herhangi bir şubesine giderek başvuruda bulunabilirler. Yapı kredi bankası SSK, bağ kur ve emekli Sandığı’ndan emekli olan ve minimum 3 sene yapı Kredi’den maaşlarını çekme zorunluluğu ile 300 TL kadar bir puan veriyor. Bununla birlikte bu kampanyaya katılan bütün emekliler medline acil sağlık hizmetlerinden 3 sene boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Maaşlarını yapı kredi bankasından çekecek olan emekliler ayrıca hesap işletim ücreti ödemezken, telefon bankacılığı, mobil şube ve havale işlemlerine hiçbir ücret ödemeden işlem yapabiliyorlar. Akbank emekli maaşını kendi bankasına taşıyacak olanlara ise şubelerde işlem önceliği sunmaktadır. Maaşını Akbank hesabından çeken emeklilerden hesap işletim ücreti kesilmiyor. Ayrıca havale ve EFT gibi işlemleri ücretsiz bir şekilde emeklilere sunmaktadır. Her ay Türkiye içerisindeki bütün ATM’lerden 2 kez ücretsiz para çekimi işlemi yapabiliyorlar. Üstelik emeklilerin nakit ihtiyacı olduğu zaman Akbank 75 bin TL’ye kadar emeklilere nakit imkânı sağlıyor ve bunun karşılığında sadece 5 TL kredi tahsis ücreti talep ediyor. Finansbank emekli maaşlarını taşıyan müşterilerine işlem önceliği tanımakla ile birlikte hesap işletim ücreti kesintisi yapmıyor. İnternet üzerinden yapılan EFT ve havalelere hiçbir ücret kesintisi göstermiyor.

İlgili  İban Numarası Kaç Haneden Oluşur

Finansbank card finans müşterilerinin market ve eczanelerde yapacakları 50 tl ve üzeri harcamalarına anında yüzde 5 indirim veriliyor. Ayrıca Finansbank emekli maaş müşterilerine maaşlarının 10 katı kadar da kredi imkânı sunmaktadır. Şekerbank minimum 500 TL ve üzeri emekli maaşı olan bütün emeklilere 3 yıl kalma sözüne 2 çeyrek altın sunmaktadır. İsterseniz de faiz ve masraf olmadan 2400 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Emeklilerden hesap işletim ücreti almamaktadır. Ayrıca tüm havale ve EFT işlemlerine ücret kesintisi yapmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir