Home / Bankalar / Bankalardan Satılık Taşınmazlar

Bankalardan Satılık Taşınmazlar

Bankalarda Satılık Taşınmazlar

Bankaların ilan etiği satılık taşınmazlar arasında konut, arsa, araç, fabrikalar halinde sıralanmakta, insanların bankalardan kredi kullandıkları esnada gösterdikleri mallarının banka tarafından açık artırma ile satılması.

Bankalarda satılık taşınmazlar ile gayrimenkullerin artış nedeni yükselen faizler ve bankalardaki taşınmazlar gün geçtikçe daha da artmakta ve bunları icralık mallardan ayırmakta bir fayda var, bankalara satılık gayrimenkullerin hukuki açıdan işlemlerin tamamlanıp bankaya geçmesi olarak belirlendi gözlemlerim arasında teminat olar bıraktığı ve bu bankalarca büyük bir yük haline geliyor zamanla, bankalarca tanınan bir olayda taşınmazların piyasa değerinin altında tekrar satışa sunmaları böylelikle dar gelirli insanlarda sitelere girerek bir ev veya araba sahibi olabilirler. İnsanların alım gücü eski zamanlara baktığımızda daha da zorlaştı fakat bunun yanında galeriden veya başka bir kurumdan almaya katlıklarında aradaki alıcılara da belli bir ücret ödemek zorunda kalıyorlar yani örnek verirsek bir daireyi üzerine koydukları komisyon vergisi v. b gibi ödemeleri yaptıktan sonra ve borçlanarak yapabiliyorlar fakat bankadaki taşınmazları incelediğimizde bir evin değerinde ve komisyonsuz alabiliyorlar.

Öyle ki İstanbul gibi bir yerde 2+1 ev ilanı bulabiliyor fiyatları da cazip, bankaların elden çıkartmak arsalar arasında 10 bin liraya kadar arsa bulabiliriz tabi bunları alırken biraz birim yapmak şart tabi ki araçlarda da bunları söylemek mümkün. Bankalardaki taşınmazları incelediğimde ben kendim için bile böyle bir ev alma isteği doğdu hiç değilse elimdeki paraya bakarak birazdan eş dosttan borç alarak ailenin otura bileceği güzel evlere bakmaya başlayabiliriz, gerekli koşullar sağlandığı zaman neden olmasın diyorum şimdilerde nitekim bir yerde uzun zaman çalışıyorsanız ve müdürleriniz ve iş sahibi patronunuzla konuşup tazminatta aldığımız ücret ile alabiliriz bu belki bir hayal fakat hayaller olmadan insanlar kendine bir hedef bulamazlar, böylelikle bankalardaki taşınmazlarda değerlenmiş ve isteyenlere ulaşmış olur. Tabi ki atalarımız söylediği bir söz aklıma geldi ayağını yorganına göre uzat aslında yapmamız gereken tek şey bütçemize ve ihtiyacımıza göre bir ev, arsa veya arabaya sahip olmak böylelikle hem istediğimizi almış oluruz ve bankalardaki taşınmazları da hafifletmiş oluruz ihtiyacı olanda mutlu ve ev sahibi olur böylelikle.

İlgili  EFT, Havale ve Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir