Home / Bankalar / Bankalarda Unutulan Parayı Sorgulama

Bankalarda Unutulan Parayı Sorgulama

Bankalar bizlerin cüzdanı görevini yapmakla beraber cüzdana sığmayan tüm mevduatların kasası konumundadır. Kişiler evlerde veya iş yerlerinde her ne kadar kasalarına paralarını da bıraksalar içlerinde bir güven sorunu olmaktadır. Zira hırsızların bir anda onları aşırması demek hayallerin sonlanmasına neden olacaktır. Durum bu olunca kişiler paralarını bankalara yatırmaktadır. Sürekli paralarını yatıran kişiler belli bir süre sonra bankalardaki ilişkilerini unuttuklarında o paralarını da içeride unutuyor ve haberi olmamaktadır. Yasalara bakıldığında ise belli süre sonrasında o paraları almayanlar artık o paralarına elveda edeceklerdir.

Bankalarda Unutulan Parayı Sorgulama Sizin de bir dönem açmış olduğunuz banka hesabı ile ilgili olarak unuttuğunuz paranız olup olmadığını öğrenmek için sorgulama yapmanız gerekmektedir. Bunun için zaman aşımı adı altında Bankalar Birliği tarafından hazırlanan sorgulama ekranına girerek öğrenebilirsiniz. Bunun için BU ADRESE girerek, karşınıza çıkan bölümleri doldurarak sorgulama yapabilir, hangi bankada hesabınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Yapıkredi Bankası Fatura Ödemeleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir