Home / Bankalar / 2019 Yılı Banka ve Kuruluşların Cam ve Çerçeve Tutarları

2019 Yılı Banka ve Kuruluşların Cam ve Çerçeve Tutarları

2019 Yılı Banka Ve Kuruluşların Cam Ve Çerçeve Tutarları

Yıllar geçtikçe insanların,  kuruluşların vb. kurumların ihtiyaçları artmaktadır. İşte bir ihtiyaç olaraktan bankalar gibi kuruluşların her türlü malzeme ihtiyaçları ortaya çıkıyor. Bunlardan biriside tutulan dükkanların cam ve çerçeveleri olmaktadır. Bunların bazıları pahalı veya ucuzdur. Ama genellikle bankalar kaliteli bir cam ve çerçeve taktırmak isterler. Çünkü kaliteli cam ve çerçeveler uzun ömürlü olurlar. Kolay bir şekilde kırılmazlar. Ve aynı zamanda hemen kirlenmezler. Temizlikleri de kolay olur. Şimdi ise peki bu kaliteli malların fiyatlarının ne kadar olduklarına gelecek olursak. İlk olarak büyük bankalardan başlayıp sırasıyla küçük banka ve kuruluşların cam ve çerçeve fiyatlarını sunacağız.

İlk olarak devlet bankası olan ziraat bankasını ele alacak olursak bu bankanın toplam cam parası 100 TL çerçeve parası ise 100 TL olarak toplam 200 TL’dir. Akbank 93 TL çerçeve parası 186 TL cam parası olmak üzere toplam 279 TL’dir. Garanti bankası 90 TL çerçeve parası 110 TL cam parası olmak üzere toplam 200 TL’dir. Halkbank 33 TL çerçeve parası 142 TL cam parası olmak üzere toplam 175 TL’dir. İş bankası 120 TL çerçeve parası 170 TL cam parası olmak üzere 290 TL’dir. Merkez bankası çerçeve parası 300 TL cam parası 600 TL olmak üzere toplam 900 TL’dir. Şekerbank 35 TL çerçeve parası 70 TL cam parası olmak üzere toplam 105 TL’dir. Vakıfbank 80 TL çerçeve parası 140 TL cam parası olmak üzere 220 TL’dir. Bazı resmi kuruluşlara gelince ise bu rakam değişiklik gösteriyor.

İlgili  En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Bu değişiklik göstermesinin sebebi ise bu resmi kurumların devletin kendisini temsil etmesinden dolayıdır. Devleti temsil eden kurum ve kuruluşların her yönüyle kendi birimlerine her yönden dikkat etmek zorundadır. Onun içinde bu resmi kurumların cam ve çerçeveleri kaliteli olmalıdır. Bu eşyaların malzemeleri kaliteli bir şekilde üretilmelidir. Tabi kaliteli olunca kaliteli mallarda pahalı olur. İşte bazı devleti temsil eden kurumların cam ve çerçeve paraları; PTT çerçeve parası 600 TL 1300 TL cam parası olmak üzere toplam 1900 TL’dir. Ticaret ve borsalar birliği odasının 450 TL çerçeve parası 850 TL cam parası olmak üzere toplam 1300 TL’dir. Kalite unutulmamıştır.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir