Home / Bilgiler / Bank Pozitif Kredi Kartı Nasıl Kapatılır

Bank Pozitif Kredi Kartı Nasıl Kapatılır

Kredi kartınızı şubeye giderek iptal ettirmek istiyorsanız ki bu en kolay yoludur; Kredi kartı numaranızın da yazılı olduğu bir dilekçe ile kart iptali talep edebilirsiniz. Dilekçenizi en yakın Bank Pozitif şubesine götürerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dilekçe ile iptal işlemi dışında eğer şubeye gidemiyor iseniz telefon bankacılığını kullanmanız önerilir. 444 43 65 numarasını arayarak Bank Pozitif müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Telefon bankacılığı ile kart iptalinde izleyebileceğiniz iki yol vardır. Borcu kapatılan Bank Pozitif kredi kartının hesap hareketlerini müşteri hizmetleri aracılığı ile izleyebilir ve son olarak ‘’Size başka nasıl yardımcı olabilirim?’’ sorusu sorulduğunda kart iptalini talep edebilirsiniz.

bank-pozitif-kredi-karti-iptali

Bir başka yol ise yine 444 43 65 numarasını arayarak, iptal ettirilmesi istenen kartın kayıp olduğunu söylemektir. Bu yöntem ile kart çabucak iptal ettirilir. Fakat kartın yenisi basılarak adresinize gönderilecektir. Bu durumda kartı teslim almayarak kart iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Normalde kuryeden geri dönen kartlar, banka tarafından iptal ettirilecektir. Fakat siz yine de telefon bankacılığı ile bu durumda emin olabilir ve yenisini istemediğinizi belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Altın Piyasası Saat Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir