Home / Bilgiler / Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Katılım bankalarının öncülerinden birisi olan Bank Asya faiz koymadan bankacılık işlemleri sayesinde kazanç sağlamayı kendisine hedef haline getirmiş ve bu şekilde insanlara hizmet sunmaya devam etmektedir. Birçok Katılım bankasının arasında olan Bank Asya emsallerinin yanında en iyisi olmayı başarmış ve müşteri potansiyelini her daim artırmaya devam etmektedir. Teknolojiye ayak uyduran yapısı sayesinde her zaman yenilikleri takip ederek gerekli güncellemelerle ilerlemeye ve en iyi hizmet vermeye devam ettiğini son zamanlarda görmekteyiz. Kredi Kartlarının çeşitliliğine dikkat çeken Bank Asya müşterilerine günlük hayatta yardımcı olduğu kadar aylık fatura ödemelerinde de kolaylık göstermektedir. Bank Asya Kredi Kartına sahip olabilmek için herhangi bir şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bank Asya şubesine gidecek kadar zamanım yok diyorsanız eğer, Bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek ‘’Hızlı Başvur’’ linkine tıklayarak gerekli bilgileri girdiğiniz takdirde Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bank Asya Kredi Kartı başvurusunu ön planda değerlendirmek için şubelerden yapılan başvurularda Bireysel Müşteri hizmetleri bölümünden başvuru formunu doldurarak, Kimlik, gelir belgesi ve ikametgâh belgesi ile başvuruyu yapabilirler. Başvuru formu gerekli belgelerle beraber doldurularak banka yetkilisine teslim edildikten 8-10 gün sonra müşteri aranarak ya da mesaj çekilerek kartın onaylanıp onaylanmadığının bilgisini vermektedir.

Bank Asya Kredi Kartı
Bank Asya Kredi Kartı

Bank Asya, AsyaCard başvurusunu cep telefonunuzdan DIT yazarak 2792 ye kısa mesaj atmanız sonucunda da başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili  Kart finans kredi karti basvurusu

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir