Home / Genel / Aras Kargo Takip Sorgulama Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip Sorgulama Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip sayfamız gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda çekinmeden bütün bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Sayfamızdan gönderilerinizin ilk etapta nerede, hangi şubede ve teslim durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı göstereceğiz. Bunun için yapmanız 13 haneden oluşan Aras Kargo Takip numaranızı https://www.araskargo.com.tr/trmobile/ sayfasında bulunan Karga Takip Numaranız kısmına yazıp sorgula’ya tıklamalısınız.

Aras kargo takibi için tıklayınız.

Eğer Aras Kargo Takip numaramı nerede bulabilirim? diyorsanız göndericiye verilen belge içerisinde bulunmanız mümkündür.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

846 şubesi ile Aras Kargo müşterilerine hizmet vermekte ve bu şubelerin çalışma saatleri aşağıdaki gibidir.

Aras Kargo Çalışma Saatleri Tablosu

Soru: Aras Kargo saat kaçta açılır?

Cevap: 08.30

Soru: Aras Kargo saat kaçta kapanır?

Cevap: 17.30

Aras Kargo hafta sonu hizmet vermekte midir?

Sadece cumartesi günleri olmak ile birlikte 08:30 ile 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri tatildir.

Aras Kargo Takip Sistemi

Aras kargo takip sistemi ile sipariş verdiğiniz ürünü detaylı olarak inceleyebilme veya takip etme imkanı vardır. Bu sayede kargonun ne aşamada olduğunu,  nerede olduğunu öğrenmek için kargo takip numarası ile ya da müşteri hizmetlerini arayarak sürekli takip edebilirsiniz.

Online anlık olarak Aras kargo sorgulamak için bir çok alternatif yöntem vardır. Bunlardan biri kendi sitesinde oluşturmuş olduğu kargo takip sistemidir. Bunun yanı sıra eğer bir akıllı telefon ya da cihaz kullanıcısı iseniz Aras kargo Takip uygulamasını indirerek kargonuzu online anlık olarak takip edebilirsiniz. Aras Kargo’nun oluşturmuş olduğu bu sistem tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Size kalan sadece sipariş verdiğiniz kargonun takip numarasını öğrenmektir. Aras Kargo gönderilerinizi adresinize isteyebileceğiniz gibi şubeden alama imkanı da bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz yerde kargo teslim alma imkanı vardır.

İlgili  Esnek Hesap Nedir?

Aras Kargo Takip Sistemi Nasıl Kullanılır?

Kargoyu sipariş verdiğiniz andan itibaren kargo belli bir zaman aralığından sonra kargoya verilmektedir. Kargoya verildikten sonra telefonunuza kargonuzu takip edebileceğiniz bir sms gelecektir. Bu bilgilendirme amaçlı bir mesajdır. Gelen mesaj içinde 13 rakamdan oluşan takip numarasını alarak internet erişiminin olduğu her yerden Aras kargo takip sistemi üzerinden takip edebilirsiniz.

Yukarıda gösterilen yere takip numarasını girerek kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargonuzu takip numarası ile aradıktan sonra çıkan ekran kargonuz hakkında detaylı bilgi verilecektir. Bu sayede gönderi tarihi, vaat edilen teslimat günü veya saati bu sistem üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Kargonuzun nereye gideceğini hangi şubeden size teslim edileceğini dahil görebilirsiniz.

KARGONUZU TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Aras Kargo İletişim

Bunlar bir yana eğer daha detaylı olarak bilgi almak istiyorsanız 444 25 52 no’lu genel müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Aras Kargo köklü ve en çok şubeye sahip olan kargo şirketinden biridir. Kargo teslimatında en iyi kargo şirketi arasındadır. Türkiye çapında hemen hemen her şehrinde 3 ya da 4 tane şubesi bulunmaktadır. Bu sayede gönderileriniz en yakın şubeye gönderilerek en kısa zaman içinde size ulaştırılması için hizmet verilmektedir. Detaylı olarak kargolarınız için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Size en yakın şubeleri bulmak ya da telefon numaralarını bulmak için Aras Kargo kategorisine bakabilirsiniz.

İlgili  Maaş Yazısı Nedir? Nasıl Yazılır? ve Örneği

Bir önceki yazımız olan 2019'da Banka Sınavları Ne Zaman Olacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Borsa Saatleri 2019

Borsa Açılış Kapanış Saatleri 2019

Borsalar, belirli saatler arasında hizmet sunmaktadır. Ayrıca borsada yapılan işlemler de belirli saat aralıklarında yapılmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir