Home / Bankalar / Akbank Mevduat Hesabı Açılması

Akbank Mevduat Hesabı Açılması

Bankalardan bir tanesi olan Akbank ile bankacılık alanında hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. Akbank olarak hemen hesap açtırabilir ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Akbank Mevduat Hesabı Açılması

Bu hesabı açmanın iki farklı yolu vardır. Bunlardan ilki size en yakın Akbank şubelerinden birine gidip T.C. kimlik kartınız ile görevli bankomattan Mevduat Hesabı açtırmanızı belirtmeniz olacaktır. Ortalama 5 dk içinde size özel Mevduat Hesabı açılır. Size verilecek olan banka kartınızda ortalama olarak 7 gün içinde vermiş oldugunuz adresinize gelmektedir.

Akbank mevduat hesabı açtırmanın diğer bir yolu da bankanın internet sitesi üzerinden yani www.akbank.com.tr adresine girerek ilgili bölümden hesap açtırmanız gerekiyor. Tabi bunun içinde öncelik olarak bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Sizlere en basit yol olarak önerebileceğimiz bankanın şubesine gitmek olacaktır arkadaşlar.

Akbank Mevduat Hesabı
Akbank Mevduat Hesabı

Mevduat yatırım anlamına geldiğinden bu hesabınızda TL, Euro, Dolar ve Altın gibi birikimlerinizi rahatlıkla biriktirebilirsiniz. Hesap açılması ücretsizdir ancak işletim ücretleri döviz türüne göre değişkenlik gösterebilir.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Dolar kur savaşına katıldı mı?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir