Home / Bankalar / Akbank / Akbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Akbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Pek çok farklı kredi kartı ürünü olan Akbank, eski ve köklü bankalardan bir tanesidir. Özellikle Access kredi kartıyla bilinen Akbank’ın ayrıca Wings, Free gibi kredi kartları vardır. Bunun yanı sıra Neo kartı bulunan Akbank vadesiz ve kredili hesap seçeneklerini bu kart aracılığıyla yapmaktadır. Bireysel müşterilerde Akbank, kredi kartı ürünleri açsısından en yaygın kullanıma sahip bankadır. Günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayan Akbank kredi kartları aynı zamanda nakit avans ihtiyaçlarında da müşterilerinin yanındadır. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı da rahatça ödeyebileceğiniz Akbank kredi kartları daha pek çok avantaja sahiptir.

AKBANK KREDİ KARTLARI

Wings kredi kartı yurt dışı ve yurt içi alışverişlerinde mil toplamanıza ve bu milleri uçuşlarınızda kullanmanıza yarayan bir hizmeti sunarken, harcamalarınızı hangi para birimi üzerinden yaptıysanız o para biriminden mil kazanım hakkını tanımaktadır. Kart aidatı olmayan Free kart sizlere kampanyalara katılma özgürlüğünün yanı sıra bol miktarda chip para kazanma avantajı sunmaktadır. Acess’le yurt dışında ve yurt içinde acil nakit ihtiyaçlarınıza hemen cevap alabilirken, taksit imkanları ve chip para kazanma gibi avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Ancak bazı müşteriler bankanın hizmetlerinden memnun olmadıklarından, bazı müşterilerde kredi kartı kullanmak istemediklerinden kredi kartı iptali yaptırmak istemektedir. Akbank kredi kartı iptali nasıl yapılır detaylı olarak anlattığımız yazımızla kart iptali yaptırmak isteyenlere ışık tutmak istedik.

İlgili  Akbank Kredi Kartı İptali

KART İPTALİ İŞLEMLERİ

Akbank kredi kartı iptali yaptırmak için sahip olduğunuz kartın tüm borcunu kapatmış olmanız gerekmektedir. Kredi kartınızın tüm borcunu kapatmanızın ardından ister banka şubesinden, ister internet bankacılığından, isterseniz de 0850 222 25 25 veya 444 25 25 numaralı telefonları arayarak kredi kartı iptali işlemlerini yaptırabilirler. Banka şubelerine gittiğiniz takdirde dilekçe doldurarak kredi kartı ücretlerinin iptalini talep edebilirsiniz. Bunun haricinde Akbank direkt internet şubesinden kredi kartı iptali yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda kart bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi vermenizin ardından müşteri temsilcileri de sizin için kart iptali işleminizi anında gerçekleştirmektedirler. Free kart haricinde diğer kredi kartları yıllık ücrete tabii olduğundan iptalleriniz sırasında, iptalin yapıldığı aya bağlı olarak sizden kart ücreti talep edilebilir.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin özellikle internet bankacılığı alanında en gelişmiş alt yapısına sahip bankaları arasında olan Garanti Bankası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir