Home / Bankalar / Akbank / Akbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Akbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan Akbank, insanların çeşitli ihtiyaçlarını karşılaması için kredi kullandırtmaktadır. Diğer bankalardan biraz daha önde olan Akbank uygun faiz oranlarıyla müşterilerini kasmayacak şekilde ödeme cetveli çıkartarak müşteri anlayışını benimsemiştir.Evlenmek isteyene evlilik kredisi, araba almak isteyene araba, iş kurmak isteyene ticaret kredisi, tarım vs. gibi birikmiş parası olmayan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Saymış olduğumuz bu kredi ürünlerinin başvurusunu telefonunuzdan, internet bankacılığından veya banka şubesinden yapabilirsiniz. Herhangi bir kredi başvurusunda bulunduktan sonra başvurusu süreci biraz sizi heyecanlandırsa da çok basit bir şekilde kredinizin hangi aşamada olduğunu sorgulayarak öğrenebilirsiniz.   Akbank şubesine giderek bir kredi başvurusunda bulunduysanız, Akbank kredi başvurusu sonucunu öğrenmek için, şubeden TC numaranız ile öğrenebilirsiniz. Ya da cep telefonunuzdan 444 25 25 veya 0850 222 25 25 Akbank müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Telefondan müşteri hizmetlerini arayarak sonuç öğrenmek istiyorsanız size verilen kredi referans numarasını ya da TC numaranızı müşteri temsilcisine vermeniz yeterlidir. Aynı şekilde müşteri temsilcisiyle konuşmadan sekreter yardımı ile sonucu öğrenebilirsiniz.

İsterseniz Akbank kredi başvurusu sonucunu öğrenmek için Akbank.com.tr web adresini ziyaret ederek ‘’Başvurum Nerede’’ linkine tıklayarak, TC kimlik numaranızla veya vergi numaranızla sorgulama yapabilirsiniz. Örneğin TC kimlik numaranızla sorgulama yaptınız. Bankaya kredi kullanırken vermiş olduğunuz telefon numarasına doğrulama mesajı gelecektir. Alttaki kutucuğa gelen sms numarasını girerek aşamanın nerede olduğunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sorgulamaları resmi web sitesinden yapmanız tavsiye edilir.

İlgili  Kredi Başvurum Neden Onaylanmıyor?

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir