Home / Bankalar / Akbank / 2019 Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

2019 Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2019

Nakit ihtiyacınız, ev almak için, araba almak için veya eşya benzeri ihtiyaçlarınız için kredilere başvuru yapabilirsiniz. Bu nedenle sizlere kredileri ve bankaların kampanyalarını sunmaya devam ediyorum. Bugün yazımızı Akbank İhtiyaç Kredisi üzerinden konuşarak sizlere sunacağım. Akbank kredileri her ihtiyaca özel paketleri halinde sunuluyor. Biz sadece ihtiyaç kredisi olarak size yardımcı olmaya çalışsak da konut kredileri ve araç kredileri ile de çeşitli kampanyalara yer veriyorlar.

Hemen Akbank İhtiyaç Kredisi başvuru şartları ve gerekli evraklar hakkında bilgiler ile başlayalım. Öncelikle bu kredi tipi, çocuklarınızın eğitiminde, ev eşyaları yenilemede, elektronik eşya alımında size en uygun faiz seçenekleri ile hizmet etmek için oluşturulmuştur. Yani sıkışık anlarınıza yetişmekte diyebilirim. Aslında ön başvuru için Akbank internet sitesi üzerinden veya Akbank Mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Fakat direk başvuru için şubeler ile temasa geçmek her zaman daha iyidir. Karşınızda bir muhattap olması daha kolay anlaşmanız anlamına geliyor.

Kredi alabilmek için öncelikle 18 yaşından büyük olup, risk ve istihbaratta olumsuz olmamamız gerekiyor. Bunun yanında gelirinizi belgelemeniz gerek. Çekmek istediğiniz kredi tutarı haneniz içinde aylık ortalama gelirin %50’sini aşmaması gerekiyor. Son olarak da her bankada olan bir sigorta işlemi şartı var. Yani kredi hayat sigortası yapılmalıdır.

İlgili  Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Evraklar

Akbank ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler;

Kimlik aslı ve fotokopisi, ehliyette olabiliyor. Eğer banka gerek görür ise sizden adres teyit belgesi isteyebilir. Bu konu yine başvuru sırasında belli olur. En önemlisi de gelir durumunuzu gösteren bir belge gerekiyor. Bu yaptığınız mesleğe göre değişebiliyor.

Bunları size sunduktan sonra artık bir örnek kredi hesaplaması yaparak konuyu sonlandıralım.

Örnek kredimiz de 10.000 TL ve 36 ay vade üzerinden konuşacağım. Kredi faiz oranı %2,83 ve aylık ödemesi 485,50 TL olacaktır. Masraf olarak sizden tek seferlik 52,50 TL alınacaktır. Toplam ödeme tutarınız vade bitiminde 17.477,99 TL ile son buluyor. Ayrıca son güncel hesaplama için Akbank’ın kendi resmi sitesi için buraya tıklayınız.

Bugün sizlere sunduğumuz ihtiyaç kredisi ve banka ile herhangi bir bağlantımız olmayıp, veriler tamamen bankanın sitesinde yer alan oranlara dayanmaktadır. Bu yüzden sizler yine banka şubesi ile görüşmeden işlem yapmayın diyerek yazımızı sonlandırıyorum.

Bir önceki yazımız olan 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetleri başlıklı makalemizde 444 25 25 kim ve akbank iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesaplama

İçindekiler1 YapıKredi Kredi Hesaplama2 Yapı Kredi Bankası Hesaplama Araçları3 Yap Kredi Bankası Kredi Hesaplama Aracı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir