Home / Bilgiler / Akbank Hızlı Para Başvurusu

Akbank Hızlı Para Başvurusu

Bir bankacılık anlayışını farklı şekillerde göstermek isteyen Akbank, kredi yerine geçecek olan uygulamaya hızlı para olarak adını vermiş buna.

Akbank Hızlı Para Başvurusu

Genele baktığımızda hızlı para almak için Akbank Axess Kredi Kartına sahip olmanız gerekiyor. Bu başvuru için evrak veya herhangi bir ücret kesintisi yok. Ayrıca çekilen paralar için Akbank müşterilerine 9 ay taksit imkanı da veriyor. Tek kusurlu taraf ise faizin %2 üstünde olması bizleri buradan sakınmamıza neden bırakıyor.

Akbank Hızlı Para
Akbank Hızlı Para

Hızlı Paraya başvurmak için bankanın internet sitesine girerek Kart İşlemleri bölümünde Hızlı Para menüsüne girebilirsiniz.

Aynı zamanda Akbank ATM’sinden veya Akbank Şubesi’nden de başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bank'O Card Axess Platinum Başvurusu başlıklı makalemizde Axess Platinum, kredi kartı sorgulama ve odeabank Axess Platinum hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir