Home / Bankalar / Akbank / Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

Akbank yaptığı yenilikçi atılımlar sayesinde şubeye gitme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Akbank SMS ile cep telefonunuzdan çok kısa bir zaman içerisinde hem de kolay bir şekilde kredi işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz SMS onaylanır ve kredinize ön onay verilirse şubelerden işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor, kredinizi hemen hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

AKBANK SMS KREDİSİNE NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Akbank SMS ile kredi başvurusu gerçekleştirmek için, TURKCELL kullananlar cep telefonunuzun mesaj bölümüne KREDİ yazıp bir boşluk bırakıp TC KİMLİK NUMARASINI yazarak mesajınızı 4425’e göndermeleri gerekiyor. VODAFONE ve TÜRK TELEKOM kullanıcıları ise KREDİ BAŞVURU yazıp 0532 750 25 25 sms göndermeleri yeterli olacaktır. Kredi onayı için saatlerce, günlerce beklemenize gerek kalmadan dakikalar içerisinde Akbank tarafından kredi başvurunuza cevap geliyor. Daha sonra yapmanız gereken kredi için gerekli olan evrakları ayarlayarak size en yakın Akbank şubesine giderek aynı gün içinde krediye ulaşabilirsiniz.

AKBANK SMS KREDİSİ LİMİTİ VE VADESİ SÜRESİ NE KADARDIR?

  • İhtiyaç kredisi kapsamında 20.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. 20.000 TL üzerinde kredi başvurularını ise Akbank şubelerinden yapmanız gerekiyor.
  • İhtiyaç kredisi kapsamında 48 aya kadar vade yapılmaktadır. Aylık faiz oranları ise diğer masraflar hariç %1,59’dan başlamaktadır.

AKBANK SMS KREDİSİNDE AYLIK ÖDEMELERİM NE KADAR OLUR ?

Akbank SMS kredi başvurusundan 48 ay vadeli olarak %1,59 faiz oranından almış olduğunuz 10.000 TL için toplam maliyet 15.407 TL’dir. Bu maliyetin 4.466 TL’si Akbank SMS kredi faiz tutarıdır. Bu krediye ait aylık taksitleriniz 320 TL olacaktır.

İlgili  Akbank Kredi Kartı İptali

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir