Home / Bankalar / Akbank / Akbank 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Akbank 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Değerli okurlarımız için bugün Akbank 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Bildiğiniz üzere paraya sıkıştığımızda, herhangi bir ihtiyaç anında eskiden eşe dosta gider kapılarını çalardık. Ama artık devir ihtiyaç kredisi devri olmuş durumda. İhtiyaçlarımızı karşılayacak maddi güce sahip olamadığımız zaman, ilk akla gelen isim bankalar olmuş durumda.

Emlak, araç kredisinin yanında bankalar bizlere bu tür ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere aynı isimde olan ihtiyaç kredisi imkanını sunuyor. Peki ihtiyaç kredisi alırken acaba bizim ödeme planımıza uygun krediyi bulabiliyor muyuz? Bankaların ödeme planları size uygun olabilmesi adına bir çok kampanya çıkarıyorlar. Bugün ki kampanyamız da Akbank’ın 3 ay ertelemeli sonbahar ihtiyaç kredisi olacak.

Akbank sonbahar ile beraber: “Şimdi al 2016 Şubat ayında ilk ödemeni yap.” Şeklinde televizyon reklamlarını döndürmeye başladı. Bu cümlede aslında kampanyanın can alıcı noktasını öğrenmiş olduk. Kasım ayı içerisinde 10 bin Türk lirasına kadar 36 aya vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kampanyanın son başvuru tarihi 30 Kasım günüdür. Akbank sonbahar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için;

  • İnternet bankacılığını,
  • Müşteri hizmetlerini telefon ile arayarak,
  • ATM üzerinden ve
  • Şubelere giderek,

seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Bunların yanında ek olarak yine telefon ile sms atarakta başvurunuzu yapabilirsiniz. Sms başvurusu yapmak için, mesaj bölümüne KREDİ boşluk TC Kimlik No yazıp, 4425 kredi başvuru numarasına mesajınızı atıp onayı beklemelisiniz. Krediniz onaylandığında size bilgi dönüşü olacaktır. Yine mesaj olarak size kredinizin onaylandığı bildirilecektir.

İlgili  Kredi taksitlerinde aksama durumu olursa

Kredinin faiz oranları ise 1.25 oranındadır.  Yani 362 lira gibi bir aylık ödeme ile ve 3 ay erteleme ile Akbank’tan 10.000 Liraya kadar ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Tabi ki onay çıkar ise bu işlem gerçekleşir. Sonbaharın en ilgi odaklı kampanyası Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi olacak gibi görünüyor.

Sizlere yardımcı olabilmek için hazırladığım bu yazıda kafanıza takılan herhangi bir soruyu bana alttan yorum yazarak ulaştırabilirsiniz. Cevapları yine bu sayfada kendi yorumunuzun altında vereceğim.(Sorularınıza, en kısa zamanda dönmeye çalışıyorum.)

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Akbank Hesap Ekstresi Öğrenme

İçindekiler1 Akbank Hesap Ekstresi Nasıl Alınır? Öğrenilir?2 Kredi Kartı Borcumuzu Nasıl Kontrol Edebiliriz?3 Akbank Hesap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir