Home / Kredi / Krediler / 3 Ay Ertelemeli Finansbank İhtiyaç Kredisi

3 Ay Ertelemeli Finansbank İhtiyaç Kredisi

3 Ay Ertelemeli Finansbank İhtiyaç Kredisi

Kredi çekmek artık günlük bir ihtiyaç durumuna gelmiş durumda. Olağan durumlarda gelirlerimizin yetersiz kaldığı her yerde dara yetişiyorlar. Bunun bilincinde olan bankalarda müşteriler kendilerini tercih etsinler diye çeşitli kampanyalar yapıyor. Bizde kredipiyasa.com olarak bu kampanyaları sizler için inceliyoruz.

Ayrıntılara aşağıda geçeceğim ama başvuru yapmanın çok kolay olduğu bu 3 ay ertelemeli krediye telefondan atacağınız kısa mesaj ile ilk adımı atabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için T.C. kimlik numaranız ile 5030 no’lu QNB Finansbank kredi sistemine mesaj atabilirsiniz. Atacağınız mesaj sonrası size dönüş olacaktır. Tabi bu krediden yararlanacağınız kesindir demek değil. Yani incelemeler yine olacaktır. Kredi notu gibi sorgulamalar yapılacak size olumsuzda olsa bir geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca internet sitesi üzerinden de hemen başvur seçeneğini kullanarak daha detaylı bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu yaptığını başvurular tamamen ön başvuru olup, size onay verildiği takdirde gidip şubelerden ihtiyaç kredisine kesin başvuruyu yapabilirsiniz.

Şimdi ana başvuru için gerekli olan evrakları sizlere sunalım dilerseniz;

Her başvuruda olduğu gibi kimliğiniz gereklidir.

Adresiniz güncel değil ise üzerinize kayıtlı bir fatura gerekiyor. Bu fatura son 3 ay içinde olmalı yani güncelliğini koruyor olmalıdır. Ve son olarak gelir belgesi ile gelir durumunuzu beyan edebilmeniz gerekmektedir.

İlgili  Taşıt Kredisi Almak İçin Şartlar Nelerdir?

Kredi miktarları ve faiz oranları ile size bir kaç ödeme örneği çıkarttık. Aşağıda bunu görebilirsiniz.

10.000 TL 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplaması

10000 TL için aylık 618 TL ve 24 ay vade faiz oranı % 2,43’dur. Kredi tahsisi için ödenecek ücret ise 52,50 TL. Sigorta primi 226.58 TL.

10.000 TL için aylık ödeme 498 TL ve 33 ay vade faiz oranı yine %2,39 olup kredi tahsis ücreti 52.50 TL’dir. Ayrıca sigorta primi 320.38 TL.

Bu size hazırda bulunan planlamalardan bir kaçı olarak sunduğumuz tablodur. Bunun dışında farklı planlama ve ödeme seçenekleri için banka şubesine başvuru yapabilirsiniz. Artık kolay kredi almak için telefonlar ile işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Başvurmak için : https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi

Bir önceki yazımız olan Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Askerlik Kredisi, Bedelli Askerlik Kredisi ve Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Son Güncelleme : 17.09.2018 İçindekiler1 Konut Kredisi Faizleri 20182 Bazı Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir